BilgeAdam Boost+ ile Yazılım Kariyerinizde Seviye Atlayın

BilgeAdam Boost+ nedir?

BilgeAdam Boost+; son teknolojiyle entegre edilmiş eğitim içeriği ve deneyimli eğitmen kadrosuyla piyasada halihazırda yazılımcı olarak çalışan katılımcıları bir üst lige çıkarmayı hedefleyen bir yetiştirme programıdır. Odağında; insan, bilgi, yetkinlik ve kalite olan BilgeAdam Boost+, iş dünyasının güncel ihtiyaçlarına uygun bilgi ve yetkinlik seviyesine sahip, en iyi kıdemli yazılım uzmanlarını yetiştirmek için tasarlanmıştır.

Ne sağlıyor?

6,5 ay uygulama temelli eğitim
2 ay gerçek, çevik proje deneyimi
BilgeAdam'ın yurt dışı ofislerinde staj ve çalışma imkânı
Mentorluk
Kariyer danışmanlığı

Neden katılmalıyım?

Güncel teknolojileri, yenilikçi bir yöntemle en köklü kurumda öğreneceksiniz.


En yenilikçi yöntem

Maaşınız belirtilen oranlarda artmazsa, eğitim bedelinizi BilgeAdam karşılayacak.
120.000 TL’lik eğitim bedeli ve eğitim kredisi faizinden oluşan ödemenizi, programa kayıt tarihinizden 18 ay sonra başlayarak, 24 veya 36 aylık taksitlerle yapacaksınız.
BilgeAdam Teknoloji’de veya iş ortaklarında çalışmaya başlarsanız, eğitim bedelinizi BilgeAdam karşılayacak.
BilgeAdam’ın İngiltere veya Hollanda ofisinde çalışmaya hak kazanırsanız, eğitim bedelinizin yanı sıra vize, ulaşım ve konaklama giderleriniz de yine BilgeAdam tarafından karşılanacak.

En zengin içerik

Geleneksel programların çok ötesinde olan eğitim süreci; çevik metodolojiyle yönetilen bir proje olarak ele alınır ve üçer haftalık sprintlerden oluşur.
Eğitim içeriği, yazılım sektörünün güncel ihtiyaçları doğrultusunda, bir Sr. Full Stack Developer’ın sahip olması beklenen yetkinlikleri kazandıracak şekilde oluşturulmuştur.
Saha deneyimine sahip eğitmenler tarafından verilen sınıf eğitimleri; uygulamalar, etütler ve online temel eğitimlerle de desteklenir.
Katılımcılara eğitimleri boyunca mentorluk; eğitimlerinin bitiminden işe girene kadar da kariyer ve girişim koçluğu yapılır.

En köklü kurum

1

BilgeAdam, bilişim eğitimlerinde Türkiye’nin lider kurumudur.
24

1997 yılında kurulan BilgeAdam, bilişim sektöründe engin bir deneyime sahiptir.
100000+

BilgeAdam’ın birçoğu bilişim sektöründe çalışan on binlerce mezunu vardır.
10

BilgeAdam, Microsoft tarafından 10 kez "Yılın Eğitim Çözümleri İş Ortağı" seçilmiştir.

Neler öğreneceğim?

Kıdemli bir Full Stack Developer’ın hakim olması gereken tüm teknolojileri uygulamalı olarak öğreneceksiniz.


 
 

Süreç nasıl işliyor?

7

Kariyer Danışmanlığı

Eğitim bittiği günden daha iyi bir işe girene veya mevcut işinde yükselene kadar katılımcılara kariyer danışmanlığı verilir.
8

Daha İyi Bir İş

Programı tamamlayan katılımcılar, artık birer BilgeAdam Boost+ mezunudur ve kariyerlerine kıdemli yazılım geliştiriciler olarak devam etmeye hazırdırlar.

Nasıl katılabilirim?

Yazılım alanında en az 2 yıl deneyime sahip ve 35 yaşını aşmamış adayların kabul edileceği BilgeAdam Boost+’a başvuru yapmak için lütfen aşağıdaki formu doldurun.